Moje serce bije dla Loli

Tytuł oryginalny: Mi corazón insiste Kraj i rok produkcji: Stany Zjednoczone, 2011 Liczba odcinków: 133 Data premiery: 23 maja 2011

Tytuł oryginalny: Mi corazón insiste
Kraj i rok produkcji: Stany Zjednoczone, 2011
Liczba odcinków: 133
Data premiery: 23 maja 2011 (świat), 16 maja 2016 (Polska)

Scenariusz: Julio Jimenez, Valentina Parraga
Reżyseria: Leonardo Galavis, Nicolás Diblasi
Producent: Aurelio Valcarcel Carroll
Obsada: Carmen Villalobos, Jencarlos Canela, Ana Layevska, Fabián Ríos, Roberto Mateos, Katie Barberi, Carlos Torres, Rossana San Juan, Mauricio Hénao, Carlos Ferro i inni

Temat przewodni: Jencarlos Canela – Mi corazón insiste

Miłość to adrenalina i uczucie, że świat przestaje mieć znaczenie, gdy spotykasz na drodze kobietę, która kocha i nienawidzi z siłą wulkanu… Ona, która płakała w ciszy z bólu, potrafi w pełni radować się z miłości i szczęścia: Lola Volcán.

Lola jest ognistą dziewczyną. Bywa twarda i nieprzenikliwa, ale w głębi duszy skrywa uczucia dla tego, który podbije jej serce. Nie roni łez, przez traumę z przeszłości, i nawet w najtrudniejszych chwilach nie potrafi wyrazić tego, co czuje. Życie nauczyło ją trzymać wszystko wewnątrz siebie, co powoduje, że wybucha od środka.

Jej miłość do Andresa nie zna granic. Oboje są przekonani, że łączące ich uczucie będzie trwać wiecznie. Dlatego postanawiają uciec przed tymi, którzy sprzeciwiają się ich związkowi do Las Vegas i pobrać się w tajemnicy. Nie są jednak przygotowani na to, że podjęta w przypływie emocji decyzja sprowadzi na nich największe nieszczęścia.

Rodziny obojga nie akceptują ich związku. Tym, któremu najbardziej jest on nie na rękę okazuje się ojciec Andresa, Marcelo Santacruz. Zmusza syna do powrotu do szkoły wojskowej, z której ten zbiegł i zapewnia, że tym razem nie uda mu się tak łatwo uciec. Na tym jednak nie poprzestaje. Zastawia także pułapkę na Lolę. Dziewczyna trafia do więzienia na pięć lat.

Za kratkami Lola uczy się przezwyciężać trudne chwile, dzięki sile ducha, o którym od dzieciństwa mówiła jej ciocia Chabela. Dzięki niemu nie traci nadziei na ponowne spotkanie z ukochanym Andresem, nieświadoma tego, co ją czeka.

Po wyjściu z więzienia, Lola przeżyje wiele tragicznych w skutkach zdarzeń, jakie wstrząsną nią dogłębnie. Najpierw umiera jej ciocia, Chabela, przez co matka wpada w głęboką depresję i zostaje umieszczona w klinice psychiatrycznej. Zaś Andres, jedyna nadzieja na szczęście, jaką miała, jest bliski zawarcia związku małżeńskiego z Deborą, odwieczną rywalką Loli, która od młodości wodziła wzrokiem za Andresem.

Zdesperowana, oszukana i bez środków do życia, Lola przyjmuje ofertę małżeńską od znajomego rodziny, który obiecuje być jej protektorem. Andres spróbuje rozkochać w sobie Lolę, ale to nie jest łatwe. Chociaż Andres był pierwszą miłością Loli, jej najlepszym przyjacielem i jedynym mężczyzną, to jednak jej duma i determinacja popchną ją do walki z tym, co dyktuje jej serce. Czy ich miłość naprawdę jest niemożliwa?

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

 1. To swietna telka :) mozna ja zobaczyc na yt :D

 2. szkoda Ze Niemozna Tej Telci Ogladnac Jeszcze ;( Zapowiada sie Ciekawie

 3. Dodacie novelo galerię zdjęć?

 4. Nie możesz mi zabronić, a to, że napisałam, że nie będę tego oglądać nie jest obraźliwe.

 5. Tak. Skoro masz zamiar dawać obraźliwe komy.

 6. A co zabronisz mi?

 7. To dlaczego tu wchodzisz?

 8. Raczej nie mam zamiaru tego oglądać.

 9. zeby puscili na tv4 albo tvpuls bo inni moga nie posiadac kanału novela.tv i puls2

 10. Muszą puścić ta telenowele w Polsce. Ta telenowela warta jest zainteresowania

 11. czy ktoś wie może czy ta telenowela bd emitowana w polsce? jest super ;)

 12. oby to puścili tylko żeby toya włączyła novela.tv

 13. kiedy w Polsce będzie

 14. ciekawe czy bedzie u nas

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.