Pięcioletnia dziewczynka o buzi aniołka, Dule María, jest półsierotą. Przybity śmiercią żony Luciano, ojciec dziewczynki, wyjechał do Europy, aby uciec przed wspomnieniami i wyrwać się z depresji, a opiekę nad jedyną córką powierzył siostrom zakonnym ze szkoły z internatem.

Choć przy Dule Marii nie ma żadnego z rodziców, dziewczynka nie czuje się samotna. Częste wizyty cioci Estefanii, którą nazywa „ciocią Peruką”, towarzystwo sióstr Fortunaty i Cecili oraz potajemne spotkania z mamą, Angélicą, sprawiają, że jest otoczona miłością i ciepłem.

Wiele zmienia się wraz z powrotem Luciana. Dule María skacze z radości na wiadomość o ponownym spotkaniu z tatą, jednak… jej uśmiech nie jest już tak szeroki, gdy poznaje jego nową narzeczoną, Nicole. Dule María swoimi psotami i niezliczonymi pomysłami będzie próbowała odseparować ojca od kobiety, która kocha tylko jego portfel, i połączyć go z tą, którą sama wybrała na swoją drugą matkę, siostrę Cecilię…

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Mała księżniczka
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2000
LICZBA ODCINKÓW: 175

SCENARIUSZ: Rosario Velicia
REŻYSERIA: Martha Luna, Juan Carlos Muñoz
PRODUCENT: Nicandro Díaz

OBSADA: Daniela Aedo (Dulce María), Miguel de León (Luciano), Nora Salinas (Estefanía), Libertad Lamarque (Siostra Przełożona), Ana Patricia Rojo (Nicole), Lisette Morelos (Cecilia), Manuel Saval (Ojciec Gabriel) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Tatiana – Carita de ángel

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]


9 KOMENTARZE

  1. Chciałabym by wyemitowali tą telenowelę jeszcze raz, nigdzie po polsku w internecie tego nie ma, a chętnie bym sobie obejrzała. Oglądałam to jako 10 – 11 latka, więc chętnie bym powspominała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.