Bajo un mismo rostro

Podczas próby porwania Irene sprzed rezydencji Saldivarów, na jej oczach zostaje zamordowany brat. Nad ciałem syna umiera na zawał także

Podczas próby porwania Irene sprzed rezydencji Saldivarów, na jej oczach zostaje zamordowany brat. Nad ciałem syna umiera na zawał także jej ojciec. Irene staje się jedyną spadkobierczynią fortuny rodziny Saldivarów. Będąc w depresji po tragicznych wydarzeniach, za namową przyjaciół decyduje się wybrać na wycieczkę do Grecji.

W trakcie podróży Irene poznaje greckiego miliardera, Alexisa Teodorakisa. Młodzi zakochują się w sobie i choć Irene nie chce dać sobie szansy na szczęście, jakiś czas później biorą ślub. Sielanka nie trwa jednak długo: Alexis ginie w wybuchu na swoim jachcie. Zrozpaczona Irene dowiaduje się, że jest w ciąży i wraca do Meksyku wraz z ciotką Alexisa, Cassandrą.

W Meksyku Irene poznaje kardiologa, Diego Covarrubiasa, który jest wdowcem i ma nastoletnią córkę, Estelę. Irene i Diego zakochują się w sobie, jednak Irene czuje się zobowiązana do rozstania dla dobra swojej przyjaciółki, Caroliny. Carolina od zawsze kochała Diega i okazuje się, że jest chora na raka. Uczucie do Diega i jego wsparcie dają jej siłę do walki z chorobą.

W życiu Irene pojawia się natomiast Alejandro, mężczyzna żądny władzy i bogactwa, który bez skrupułów realizuje swoje plany rozkochując w sobie samotne i bogate kobiety, które morduje krótko po ślubie. Alejandro próbuje uwieść Irene, gdy jednak mu się nie udaje, podstępem wymusza na Irene małżeństwo.

Na przekór wszystkiemu i wszystkim Irene słucha rad swojego doradcy i przyjaciela, Carlosa Gorostiagi, oraz jego żony Luciany, a także swojej niani, Rosario, która była dla niej jak matka. Czy Irene uda się uratować życie swoje i swojego syna oraz odkryć prawdę, kim są jej prawdziwi wrogowie?

Telenowela realizowana była w plenerach w Mexico City, w stanie Morelia, a także w Grecji wśród starożytnych ruin.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

POLSKI TYTUŁ: Oblicza prawdy
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 1995
LICZBA ODCINKÓW: 99

SCENARIUSZ: Jorge Lozano Soriano
REŻYSERIA: Antulio Jimenez Pons
PRODUCENT: Humberto Zurita, Christian Bach

OBSADA: Christian Bach (Irene), Saúl Lisazo (Alexis), Magda Guzmán (Rosario), Lorena Rojas (Carolina), Alfredo Adame (Diego), Carlos Cámara (Carlos), Luis Aguilar (Ojciec Tomás), Ernesto Alonso (Melchor Saldivar), Nuria Bages (Laura de Roldán) i inni

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”37014759″ width=”600″ height=”350″]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Christian Bach nie nadawała się na protkę przynajmniej jeśli chodzi o wygląd.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.