Caminho das Índias

Raj i Maya są młodymi, bogatymi Hindusami z kasty kupców. Raj zwiedził świat, zarządza dużą firmą i jest rozdarty między

Raj i Maya są młodymi, bogatymi Hindusami z kasty kupców. Raj zwiedził świat, zarządza dużą firmą i jest rozdarty między wartościami Wschodu i Zachodu. Maya jest samodzielną, spełniającą się w pracy kobietą po studiach, która zawsze uważała, że może sama decydować o swym losie, a już z pewnością o wyborze męża.

Raj jest zakochany w Dudzie, nowoczesnej, niezależnej Brazylijce, która cierpi z powodu uprzedzeń, z jakimi spotyka się ze strony rodziny Raja. Maya kocha Bahuana, przedsiębiorczego i wykształconego dalita (pariasa). Bahuan wciąż pamięta upokorzenia, których doznawał od dzieciństwa z powodu swej kastowej przynależności i wciąż walczy, by hinduskie społeczeństwo nie wyrzuciło go poza nawias.

Niezdolni do przeciwstawienia się tradycji i presji rodzin Maya i Raj zostają zmuszeni do porzucenia swoich ukochanych. Wkrótce losy dwójki bohaterów splatają się: ich rodziny aranżują ich małżeństwo. Czy Raj i Maya będą w stanie zbudować szczęśliwy związek, czy mają szansę na prawdziwą miłość? Czy rodząca się, krucha więź przetrzyma ujawnienie tajemnic przeszłości i niewygasłych namiętności?

Materiały Zone Romantica

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]
POLSKI TYTUŁ: Droga do Indii
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2009
LICZBA ODCINKÓW: 160

SCENARIUSZ: Glória Perez
REŻYSERIA: Marcos Schechtman

OBSADA: Juliana Paes (Maya), Rodrigo Lombardi (Raj), Letícia Sabatella (Yvone), Márcio Garcia  (Bahuan), Christiane Torloni (Melissa), Humberto Martins (Ramiro), Alexandre Borges (Raul), Débora Bloch (Sílvia), Tony Ramos (Opash), Eliane Giardini (Indira), Tânia Khallil  (Duda), Laura Cardoso (Laksmi), Lima Duarte (Shankar), Bruno Gagliasso (Tarso), Marjorie Estiano (Tônia), Cléo Pires  (Surya), Osmar Prado (Manu), Nívea Maria (Kochi), Dira Paes (Norminha), Caio Blat (Ravi), Isis Valverde  (Camila), Maitê Proença (Nanda), Elias Gleizer  (Sr. Cadore), Vera Fischer (Chiara) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Sukhwinder Singh & Sapna Awasthi – Beedi
[/tab]

[tab id=2][/tab]

[tab id=3]


[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Zdecydowanie najlepsza telenowela, jaką kiedykolwiek widziałam:) zdecydowanie polecam:)

  2. Przepiękna protagonistka.

  3. Moglibyście dodać jeszcze Wdowę w bieli i Krainę Namiętności:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.