Niewiele telenowel jest w stanie zwabić przed telewizory nie tylko koneserów gatunku, ale także trzymających się od nich na dystans widzów. Zwłaszcza dwadzieścia lat po premierze. Taka sztuka udaje się „Zbuntowanemu aniołowi” (oryg. Muñeca brava). Argentyńska produkcja, której sukcesprzerósł oczekiwania twórców, zaś jej protagonistom, Natalii Oreiro i Facundowi Aranie, przyniósł międzynarodową sławę, powraca po raz kolejny na nasze ekrany. Od 6 sierpnia TV Puls będzie serwowała ją w podwójnej porcji w dni powszednie od godz. 14.00.

Tego samego dnia TV Puls przypomni kolumbijski serial “Niewolnica Victoria” (oryg. La esclava blanca) z Nareą Camacho. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 8.00.

67 KOMENTARZE

 1. Czyli jednak informacja o hicie sprzed lat okazała się prawdą. Choć ubolewam że nie La Usurpadora. Cóż może trzeba poczekać do stycznia lutego. A godzina nie bardzo pasuje bo reklamowany jest serial Septagon o 18. Takze musi być 16 i 17.

 2. Informacje podało “tvpolsat! Info” czyli sprawdzone źródło 😁
  Fajnie że będzie i premiera i powtórka kultowej telki… Z “Marią z przedmieścia” trafili a “Sin Tu Mirada” w sumie też tylko szkoda, że 2. klasyczne telki 😣 Ale lepszy rydz niż nic ☺

 3. Kochani!
  Od 5 września 2. telenowele 😁
  O godz. 15. 40 – “Maria z przedmieścia”
  O godz. 16.45 – “Światło Twoich Oczu” (org. “Sin Tu Mirada”)
  Czyli każdy powinien być zadowolony powtórka kultowej telenoweli + premiera 😀 Chociaż każdego i tak nie zadowlisz 😉
  Informacje podało “tvpolsat!info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.