“W sercu oceanu” od 15 czerwca w TVP 1

W środowe wieczory Jedynka pokaże 10-odcinkowy serial hiszpański pt. “W sercu oceanu”. Występują m.in. Álvaro Cervantes, Clara Lago, Ingrid Rubio i Hugo Silva.

15 czerwca Jedynka rozpocznie emisję hiszpańskiego serialu kostiumowego pt. “W sercu oceanu” (oryg. El corazón del océano), będącej ekranizacja (dostępnej także w przekładzie na język polski) powieści Elviry Menéndez, znanej pisarki i aktorki. To utrzymana w przygodowej stylistyce opowieść o bohaterstwie i wielkiej namiętności, które akcja rozgrywa się w XVI wieku podczas intensywnego podboju Nowego Świata. Emisja w środy o godz. 20:25 (z powtórkami następnego dnia o godz. 9:55).

Bohaterem serialu jest Alonso (w tej roli kojarzony z filmu “Trzy metry nad niebem” aktor Álvaro Cervantes), galisyjski chłopak, zmuszony do opuszczenia rodzinnej wioski po tym, jak stając w obronie atakowanej dziewczyny, zabił młodszego z synów hrabiego Raña. Starszy z rodzeństwa, na rozkaz ojca, ma za zadanie krwawo pomścić śmierć brata. Wobec grożącej mu śmierci, przerażony Alonso musi ratować się ucieczką. Dociera do Sewilli, skąd próbuje dostać się na statek do Nowego Świata.

[tabs tab1=”W sercu oceanu – Zwiastun”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”31280″][/tab]
[/tabs]Comments

  1. dziewczyny powiedzcie mi ten serial jest co sroda? a powtorki mialy byc w czwartki rano

    1. I tak jest. Jednakże z powodu transmisji meczu Euro Jedynka wyemituje 4. odcinek dopiero za tydzień w środę (13.07).

  2. Piękny film.Czekam na każdy odcinek.To pocieszenie po Damie w czarnym welonie. “I ,,Piękna i bestia “włoskiej wersji.Więcej takich kostiumowych uczt dla oka.

  3. Szkoda że jedynka wybrała tak krótki serial na środowe wieczory ja lubi ę dużo dłuższy

  4. ??????????

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.