Szósty sezon serialu “Sekret” od 8 lutego w TV Puls

Premiera szóstego sezonu hiszpańskiego serialu “Sekret” z Megan Montaner i Álexem Gadea w TV Puls. Emisja od 8 lutego w dni powszednie o godz. 6:00 .

Widzowie hiszpańskiego serialu “Sekret” mogą odetchnąć z ulgą. 8 lutego TV Puls rozpocznie emisję szóstego i ostatniego sezonu pierwszego rozdziału o przygodach akuszerki Pepy, złożonego z 382 odcinków. Emisja w telewizji w dni powszednie o godz. 6:00.

Szósty sezon przyniesie wiele zmian u mieszkańców Puente Viejo. Pomimo komplikacji przy porodzie Emilia wyda na świat córeczkę. Gregoria zdecyduje się definitywnie opuścić miasteczko. Tristán pozna prawdę o swoim ojcu i zapragnie wyprowadzić się z Casony oraz zażąda od matki otrzymania należnej mu części rodzinnego majątku. Olma czeka wielka niespodzianka. W jego życiu pojawi się Isabel, z którą łączy go nie tylko namiętna przeszłość, ale także jej owoc, syn Fernando. Spełni się wreszcie wielkie marzenie Pepy o ślubie z Tristánem oraz założeniu z nim rodziny. Niestety, niespodziewany powrót ciężarnej Gregorii zburzy ich chwilową radość…

fot. Boomerang TV
fot. Boomerang TV


Comments

  1. Dlaczego nie ma na pyls play Sekretu. O 6 tej godzinie to ja do pracy wstaję

  2. Nie wiem po co sie ktos wypowiada jak nie lubi serialu zostaw komentarz dla siebie.Tez jestem tego zdania ,ze skoro nie maja miejsca na antenie,nie wspomne o bzdurnych innych starych jak swiat serialach ,to byloby lepsze zeby emisja byla na Play puls i wtedy kazdy bedzie mogl obejzec o godz.ktorej mu pasuje.

  3. skoro nie mają miejsca na antenie tylko co chwilę o innej godzinie mogliby puszczać tylko na playpulsie jak kiedyś wrzucali.

  4. No litości nie o 6 rano!

  5. Ale kpiną z widzów jest emisja serialu o godzinie 6 rano.!!!

  6. Duży plus dla stacji. Mimo że oglądalność nie jest super, to dokończą dla widzów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.