„Na świeczniku” od 15 lutego w Disney+

Óscar Jaenada, Dominika Paleta i Ela Velden w serialu twórców „Honorowego obywatela” od środy 15 lutego w Disney+.

Platforma Disney+ stopniowo poszerza ofertę hiszpańskojęzycznych tytułów. Dziś zadebiutował na niej meksykański serial „Na świeczniku” (Horario estelar). W roli głównej Óscar Jaenada, kojarzony z filmów „Camrón” i „Złote miasto”. Wciela się w postać dziennikarza śledczego, którego błyskotliwa kariera może zostać zaprzepaszczona przez niewinny romans z przyjaciółką córki. W obsadzie, m.in. Dominika Paleta, Luis Arrieta, Ela Velden, Maya Zapata i Blanca Guerra. Pomysłodawcami serialu jest argentyński duet Mariano Cohn i Gastón Duprat, twórcy „Honorowego obywatela” i „Boskich”. Za kamerą stanął Luis Urquiza („Całkowite posłuszeństwo”)

Ramiro del Solar jest szanowanym dziennikarzem, który zjadł zęby na twardym i bezwzględnym dziennikarstwie. Cieszy się nieposzlakowaną opinią – ma wspaniałą żonę i piękną córkę, która idzie w ślady ojca jako poważna dziennikarka. Mimo że życie prywatne Ramira jest przedmiotem nieustannej uwagi tabloidów, nic nigdy nie skaziło jego reputacji w oczach opinii publicznej. Ale to oznacza tylko tyle, że Ramiro zręcznie skrywał swoje sekrety.

Gdy młodsza kochanka Ramira, Alexia, medalistka olimpijska i najlepsza przyjaciółka jego córki, ginie w jego obecności, ten postanawia zniszczyć wszelkie dowody potwierdzające ich związek. Ale kiedy sprawa nabiera charakteru ogólnokrajowej sensacji, Ramiro próbuje wykorzystać swój status, by wpłynąć na przebieg śledztwa… aż do momentu, kiedy cios trafia w najbardziej wrażliwe miejsce. Po tym, jak jego córka staje się główną podejrzaną, Ramiro staje na rozdrożu: przyznać się do tego, co zrobił, czy wynająć córce najlepszego prawnika, jakiego można kupić za pieniądze?


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.