„Akacjowa 38” – Odcinek 38: Cayetana odkrywa plany Germana

W 38. odcinku telenoweli „Akacjowa 38”: Celia wyjawia Caytetanie, że Germán planuje od niej odejść. Emisja 1 marca 2023 o godz. 18.45 w TVP2.

Pod nieobecność służącej Trini z radością przejmuje jej obowiązki w kuchni. Zagania Maríę Luisę do pomocy. Celia prosi Cayetanę, żeby pozwoliła przenieść ołtarz z figurką Madonny do jej domu. Ku jej zaskoczeniu Cayetana nie daje się długo przekonywać. Herminia udaje chorą i nie chce wrócić do pracy. Boi się, że Felipe zechce dokończyć to, co zaczął.

Espinosa naciska na Cayetanę, żeby czym prędzej rozwiązała jego problem. Cayetana nakazuje Ricie podrzucić do pokoju Manueli jej list pożegnalny. Chce w ten sposób doprowadzić ją do obłędu. Germán nie wierzy, że ktoś w kamienicy mógłby igrać z uczuciami Manueli i podrzucić jej medalik oraz zabrać list. Manuela uparcie obstaje przy swoim. Oznajmia Germanowi, że nie spocznie aż odkryje prawdę i prosi go, żeby nie wchodził jej w drogę, skoro nie chce jej pomoc.

Guadalupe przyłapuje Ritę w pokoju Manueli. Dziewczynie nie udaje się spełnić polecenia Cayetany. Cayetana znęca się psychicznie nad Manuelą, czym doprowadza ją do płaczu. Claudio informuje Pabla, że może się spotykać z Leonor także po ich ślubie, ale musi zachować dyskrecję. Przekazuje mu liścik od Leonor z prośbą o spotkanie. Celia wyjawia Cayetanie, że Germán zlecił jej mężowi przygotowanie dokumentów podziału majątkowego, gdyż zamierza ją opuścić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji o serialu „Akacjowa 38” na stronie www.novela.pl/akacjowa-38


Comment

  1. Fajny i sympatyczny film,miło się go ogląda.Pokazuje rozdźwięk między tymi bogatymi a biednymi! ,Jak również nieciekawa sytuacja kobiet również tych bogatych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.