„Na przekór losowi” – Odcinek 42: Kolejny skandal

W 42. odcinku telenoweli „Na przekór losowi”: Wiadomość o romansie Alicii i Martína trafia na okładkę gazety. Emisja 23 lutego 2023 o godz. 15.00 i 19.35 w Novelas+.

Toro wspomina Mujice o wywiadzie dla telewizji, który udzielił Facundo. Następnie wchodzi do pokoju Quique i zabiera z niego pistolet. Yuri zostaje zamknięta w celi. Karina uspokaja ją, że Cholo wciąż przebywa na wolności, choć policja depcze mu po piętach. Pod nieobecność Núñeza zagląda do rzeczy Yuri, zarekwirowanych po zatrzymaniu, wyjmuje telefon i usuwa z niego wiadomość z ostrzeżeniem.

Sergio domaga się uwolnienia córki. Uważa za niedorzeczne, że policja posądza Yuri o bycie wspólniczką Chola. Alicia oznajmia Juliecie, że zakończyła swoje trzydziestoletnie małżeństwo. Mujica informuje rodzinę Yuri, że dziewczyna musi pozostać w areszcie, gdyż nie powiedziała policji, że utrzymywała kontakt ze zbiegiem. Martín sądzi, że Cholowi pisane są tylko dwa scenariusze: ma zginąć albo spędzić resztę życia w więzieniu.

Alicia oczekuje wyjaśnień od Yuri. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego jej córka kryła zbiega. Yuri prosi matkę, żeby jej zaufała. Alicia znajduje w gazecie zdjęcie swoje i Martína całujących się z podpisem: „Skandal. Żona Sergia Carranzy zdradza go z jego zaufanym pracownikiem”.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/na-przekor-losowi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.