Drugi sezon serialu “Uciekinierzy” od 18 kwietnia w Cinemax

Wiosna obfituje w serialowe premiery w polskiej telewizji. Już 18 kwietnia na kanale Cinemax rusza drugi sezon wyprodukowanego przez HBO

Wiosna obfituje w serialowe premiery w polskiej telewizji. Już 18 kwietnia na kanale Cinemax rusza drugi sezon wyprodukowanego przez HBO Latin America serialu o przemytnikach narkotyków z Ameryki Południowej pt. “Uciekinierzy”. Każdy z 13 nowych odcinków będzie emitowany premierowo od 18 kwietnia w soboty o godz. 22:00.

Tytułowi uciekinierzy to czterej mężczyźni zwerbowani przez wpływowy chilijski kartel narkotykowy, którego szefową jest Kika Ferragut (Claudia Di Girólamo). Kobieta stawia przed nimi zadanie, które zmieni ich życie – mają zająć się przerzutem wartej miliony dolarów kokainy z Boliwii do chilijskiego portu Iquique. Niestety, operacja okazuje się wielką porażką. Natura jednak nie znosi próżni, a interes – cokolwiek by się nie działo – musi kręcić się dalej.

Serial obnaża kulisy biznesu narkotykowego w Ameryce Południowej. Produkcja szokuje i zmusza do myślenia. Jej wyróżnikiem jest wartka akcja i wciągająca fabuła. Twórcom – ze zdobywcą Srebrnego Niedźwiedzia Pablo Larraínem (“Nie”, “El Club”) oraz nominowanym do Złotej Palmy Adriánem Caetano (“Boliwia”, “Historia pewnej ucieczki”) na czele – udaje się stworzyć duszny, pełen niepokoju klimat. W główne role wcielają się m.in. Néstor Cantillana (“Los debutantes”, “Święta rodzina”), Benjamín Vicuña (“Fuga”, “Szef kuchni poleca”), Luis Gnecco (serial “Adrenalina”, “Seks i miłość”) oraz Blanca Lewin (“W łóżku”, “Życie ryb”). W 2014 roku serial otrzymał nominację do Międzynarodowej Nagrody Emmy.

Opracowano na podstawie materiałów Cinemax

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.