“Czarny śnieg” od 10 czerwca w Netflixie

Ricardo Darín przeciwko Leonardowi Sbaraglii w trzymającym w napięciu filmie “Czarny śnieg”. Polska premiera 10 czerwca w Netflixie.

Historia Salvadora, małomównego mężczyzny, mieszkającego samotnie pośrodku Patagonii. Jego milczenie ma źródło w tragicznym wydarzeniu z przeszłości, które rozdzieliło go z rodziną. Przeszłość powraca wraz z pojawieniem się jego brata, Marcosa, który po śmierci ojca przyjeżdża razem z żoną Laurą do jego domu, by omówić kwestię sprzedaży należnej im obu w spadku ziemi. Wraz ze spotkaniem, odbywającym się w tak odludnym i nieprzystępnym miejscu, odżywa uśpiony przez długie lata sekret.

“Czarny śnieg” jest drugim pełnometrażowym filmem Martína Hodary. Reżyser przez lata zbierał doświadczenie asystując chociażby Eduardowi Mignognie przy “Latarnii” czy Fabiánowi Bielinsky’emu przy “Dziewięciu królowych”. Główne role w filmie grają dwaj argentyńscy aktorzy o międzynarodowej sławie, Ricardo Darín (“Sekret jej oczu”, “Dzikie historie”) oraz Leonardo Sbaraglia (“Spalona forsa”, “Dzikie historie”). W obsadzie znaleźli się również Laia Costa (“Victoria”), Dolores Fonzi (“Truman”, “Paulina”) i Federico Luppi (“Kręgosłup diabła”). Film był prezentowany w sekcji oficjalnej 20. Festiwalu w Maladze.

[tabs tab1=”Czarny śnieg – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.