„Trzy razy Ana” – Odcinek 116: Zemsta Valentína

W 116. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Valentín oczernia Mariana przed Aną Laurą. Facundo porywa Ramira. Emisja 21 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Ana Lucía wyjawia Javierowi, że Soledad nie jest jej matką. Chłopak uświadamia jej, że mimo wszystko kochała ją i zawsze przy niej była. Marcelo oznajmia Anie Lucíi, że Santiago na razie do niej nie wróci. Jednakże zapewnia ją, że chociaż go nienawidzi, będzie jej strzegł. Nieświadoma czyhającego na nią niebezpieczeństwa dziewczyna pyta o imię swojego wroga. Marcelo wskazuje na Anę Leticię i wyjaśnia, że jego żona nigdy nie chciała odnaleźć zaginionej siostry, gdyż obawiała się stracić miłość bliskich i rodzinną fortunę, a kiedy był już o krok od dotarcia do niej, poleciła go zabić.

W obecności Any Laury Valentín obarcza Mariana winą za swoje kalectwo oraz zarzuca mu, że romansował z Giną, chociaż była zaręczona z Ramirem. Mariano próbuje otworzyć mu oczy. Tłumaczy, że Gina była oszustką, zwodziła mężczyzn, dlatego nie czuje się odpowiedzialny za to, że go okradła i uciekła. Jednocześnie zarzuca chłopakowi, że wykorzystuje Anę Laurę, żeby się na nim zemścić. Valentín odpowiada zuchwale, że kocha jego siostrzenicę. Ramiro próbuje przekonać Nerinę, że Valentín jest kłamcą, symuluje niepełnosprawnego i zamierza skrzywdzić Anę Laurę. Namawia kobietę, żeby wspólnymi siłami go powstrzymali, jednak ona wierzy, że miłość Valentína jest szczera i przyzwala na jego związek z Aną Laurą. Facundo porywa Ramira i zabiera do domku za miastem, gdzie będzie pilnował go Valentín.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.