Kontynuacje "super seriali" Telemundo | novela.pl

Kontynuacje “super seriali” Telemundo

novela.pl 10 czerwca 2017 3

Wytwórnia Telemundo zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów sztandarowych seriali: “Królowa Południa”, “El señor de los cielos” oraz “Señora Acero”.

Kontynuacje “super seriali” Telemundo

Amerykańska hiszpańskojęzyczna telewizja Telemundo od kilku sezonów sukcesywnie wycofuje z oferty telenowele i zastępuje je sezonowymi produkcjami firmowanymi górnolotnie brzmiącą marką Super Series™. To próba zerwania z metką wytwórni tasiemców, otwarcia furtki do negocjacji z platformami VOD i zyskania przewagi nad konkurencyjną stacją Univision, której udziały w rynku telewizyjnym spadły o połowę. Już teraz “super seriale” takie jak “El señor de los cielos” czy “La querida del centauro” z powodzeniem docierają do użytkowników popularnych serwisów z mediami strumieniowymi z krajów Ameryki Łacińskiej. Właśnie dlatego oferta Telemundo na najbliższy rok zdominowana jest przez Super Series™, miniseriale (krótkie, zazwyczaj kilkunastoodcinkowe produkcje) i seriale (dzielone na sezony telenowele).

Oto Super Series™ zapowiedziane oficjalnie podczas prezentacji ramówki Telemundo na sezon 2017-2018:

telemundo Kontynuacje "super seriali" Telemundo krolowapoludnia drugisezon

Drugi sezon głośnego serialu “Królowa Południa”. Dalsze losy meksykanki Teresy Mendozy, szefowej narkobiznesu. Osiem lat po tajemniczym zniknięciu, przez które wiodła spokojne, idylliczne życie gdzieś we Włoszech, przeszłość dosięga Teresę. Meksykanka musi wrócić do ojczyzny i zanurzyć się w niebezpiecznym świecie handlu narkotyków. W roli głównej ponownie Kate del Castillo (“Pod jednym księżycem”, serial “Nieposkromiona”).

telemundo Kontynuacje "super seriali" Telemundo elsenordeloscielos szostysezon

Szósty sezon największego hitu Telemundo “El señor de los cielos”. Aurelio Casillas (Rafael Amaya) odzyskał stracony majątek i pragnie wycofać się z biznesu narkotykowego. Jednak, żeby zakosztować spokoju, musi wpierw spłacić długi. Odkąd zaprzedał duszę diabłu, wyrządził wiele krzywd niewinnym osobom, które teraz wracają po niego z żądaniem zapłaty. Role się zamieniają. Z wielkiego łowcy, Aurerio staje się ofiarą. Kobiety, które poniewierał, mężczyźni, których zdradził, polityczne marionetki, którym pomógł wspiąć się na wyżyny władzy, a nawet własne dzieci zwrócą się przeciwko niemu. W obsadzie m.in. Fernanda Castillo, Carmen Aub i Mariana Seoane.

telemundo Kontynuacje "super seriali" Telemundo senoraacero sezontrzeci

Czwarty sezon serialu “Señora Acero, la coyote” z udziałem Caroliny Mirandy. Vicente Acero, najsłynniejsza, a zarazem najgroźniejsza kobieta-kojot działająca przy granicy Stanów Zjednoczonych i Meksyku, stawia czoła kolejnym wrogom. Ludzie prawa i przestępcy obierają ten sam cel – zniszczenie dynastii Acero – i nie cofną się przed niczym, by go osiągnąć. Czołową obsadę kompletują Jorge Zarate, Gaby Espino oraz Luis Ernesto Franco.

3 komentarze »

 1. laqueridadelcentauro 24 czerwca 2017 o 11:13 - Reply

  Telemuno stawia na super serie a takze serie biograficzne ma ich powstac sporo…
  Choc nie rezygnuja z robienia telenovel, ale ostatnimi czasy ich telenovele czy to drama czy komediowa otyka sie z tematyka narco

 2. carola 18 czerwca 2017 o 01:18 - Reply

  Jak to już wcale nie będzie normalnych seriali w Telemundo?

 3. izulka 14 czerwca 2017 o 23:15 - Reply

  Super drugi sezon “Królowa południa”! Bardzo się cieszę :)

Komentarze »


X