„Bagienna cisza” 22 kwietnia w Netflixie

Hiszpański thriller „Bagienna cisza” w reżyserii Marca Vigila z Pedrem Alonsem w roli głównej od środy 22 kwietnia w Netflixie.

Dennikarz Q, jak wielu kolegów po fachu, zaczął pisać książki. Specjalizuje się w powieściach kryminalnych, których akcja osadzona jest w Walencji. Na kartach swoich książek opisuje brutalne zabójstwa. Tłem jest miasto, zatrute przez skorumpowanych polityków i niegodziwych ludzi. Pewnie nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie przeświadczenie, że fikcyjne wydarzenia nie są wcale oddalone od rzeczywistości.

Marc Vigil, reżyser seriali tj. „Czerwony Orzeł” czy „Życie bez pozwolenia”, debiutuje filmem „Bagienna cisza” (oryg. El silencio del pantano). Scenariusz powstał w oparciu o powieść o tym samym tytule, której autorem jest Juanjo Braulio. Nad jego adaptacją pracowali Sara Antuña i Carlos de Pando, dotąd również związani z produkcjami telewizyjnymi. W roli głównej Pedro Alonso, znany z seriali „Gran Hotel” i „Dom z papieru”. Na drugim planie, m.in. Nacho Fresneda („Królestwo”), José Ángel Egido („María i inni”), Carmina Barrios („Wybuchowa Carmina”) i Àlex Monner („La próxima piel”). Film miał światową premierę na festiwalu w Busan.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.