„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 65: Samobójstwo | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 65: Samobójstwo

novela.pl 4 listopada 2017 0

W 65. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Bélen odbiera sobie życie na oczach Andrésa. Emisja 4 listopada o godz. 15:05 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 65: Samobójstwo

Cisneros znika bez śladu, ale Alicia, dzięki zeznaniom matki, wychodzi na wolność. ngela stara się opanować sytuację w hotelu z pomocą Laury, która przyjechała, by przedstawić Javierowi wniosek rozwodowy. Belén spotyka się z Bazanem i wręcza mu pieniądze w zamian za zwrot obciążających ją dowodów. Spotkanie okazuje się pułapką. Niespodziewanie zjawiają się Andrés, Hernando i Ayala. Przy próbie aresztowania Belén popełnia samobójstwo, rzucając się z klifu.

Diego prosi Alicię, żeby została przy nim do jego śmierci, która może nastąpić lada chwila. Alicia czuje się zobowiązana spełnić to życzenie, chociaż nazajutrz ma odejść z hotelu razem z Juliem. Na prośbę Laury do Hotelu przybywa nowy lekarz. Szoferem, który przywozi go ze stacji okazuje się Cisneros.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X