„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 66: Wspólna droga | novela.pl

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 66: Wspólna droga

novela.pl 25 listopada 2017 0

W ostatnim 66. odcinku serialu „Zagadka hotelu Grand”: Julio kusi Alicię odejściem z hotelu. Emisja 25 listopada o godz. 15:00 w TVP 1

„Zagadka hotelu Grand” – Odcinek 66: Wspólna droga

Po pożegnalnej kolacji podchmielony Andrés całuje Maite. Julio zapowiada, że jeśli Alicia nie stawi się w umówionym miejscu, sam odejdzie. Alfredo i Sofía postanawiają na zawsze opuścić hotel. Ángela otrzymuje nominację na dyrektorkę. Javier desperacko próbuje nakłonić Laurę, by do niego wróciła. Cisneros porywa nieprzytomnego Diega i zawozi go na plażę, gdzie dochodzi do ostatecznej rozmowy. Teresa otrzymuje list, w którym Cisneros prosi o wybaczenie i wyznaje jej miłość. Tymczasem Alicia traci przytomność. W czasie badania lekarskiego okazuje się, że jest w ciąży. Tymczasem Julio niecierpliwie oczekuje na nią w wyznaczonym miejscu.

Materiały TVP, Fot. Atresmedia

„Zagadka hotelu Grand” (Gran Hotel), Hiszpania 2013; Reżyseria: Carlos Sedes; Występują: Yon González, Amaia Salamanca, Concha Velasco, Adriana Ozores, Llorenç González, Luz Valdenebro, Manuel de Blas, Fele Martínez, Eloy Azorín i inni.

Komentarze »


X