„Twoja na zawsze” – Odcinek 63: Ostatnia wola Armanda

W 63. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Raquela traci rozum na wieść, że Armando zapisał majątek córce. Emisja 8 czerwca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Przebaczenie córki okazuje się najlepszym lekarstwem dla Armanda. David dowiaduje się, że Olvido jest zaginioną córką, tak uparcie poszukiwaną przez jego ojca, i cieszy się z tego. Diego nie potrafi zrozumieć natury uczucia jakim Olvido i Armando darzą się wzajemnie. Prawda o łączącej ich więzi krwi wprawia go w osłupienie. Raquela jest wściekła na Eufrasię. Ma do niej pretensję, że nie przyznała się, że jest ciotką Olvido. Eufrasia proponuje jej połączenie sił. Raquela pyta Armanda o jego ostatnią wolę. Jej obawy potwierdzają się – mąż mianował Olvido spadkobierczynią całego majątku. Olvido wtrąca się do ich rozmowy i wyrzuca rozzłoszczoną Raquelę z pokoju ojca. Iran ma kolejny powód do obaw. Tym razem jest nim nowo zatrudniony ogrodnik.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.