„Z miłości do dziecka” – Odcinek 55: Kłamstwo

W 55. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Komendant Robles orientuje się, że Ernesto go okłamał. Emisja we wtorek 20 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Gina złości się na Pedra, że nazwał ją Eleną. Ernesto wspomina dzień, w którym zastał prawdziwego Ernesta martwego w Kanadzie i postanowił przyjąć jego tożsamość. Komendant Robles odkrywa, że Ernesto go oszukał. Postanawia sprawdzić, jak często on i Miguel Hernández opuszczali kraj. Agustín postanawia umówić się z Andreą. Samuel zmienia podejście do życia po porwaniu. Sięga po alkohol i upija się. Domingo radzi żonie, żeby zaakceptowała synową dla dobra Pedra. Pedro wyznaje matce, że poślubił Ginę, żeby Ernesto nie odebrał Elenie syna. Andrea przygotowuje się na randkę z Nelsonem. Gabriela ją śledzi.

Isabel zapewnia Bernardinę, że od powrotu z Kanady nie widziała się z synem. Agustín przedstawia się Andrei jako asystent Nelsona i wręcza jej kwiaty w jego imieniu. Ernesto zarzuca Irene, że go osacza. Pedro obiecuje Ginie, że się zmieni i będą szczęśliwą rodziną. Lekarz ostrzega Dominga, że jeśli nie zmieni swoich nawyków, jego zdrowie na tym ucierpi. Horacio dowiaduje się o ciąży Moniki. Jimmy majsterkuje przy hamulcach w samochodzie przygotowywanym na konkurs. Pedro przyłapuje go na gorącym uczynku.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.