„Z miłości do dziecka” – Odcinek 54: Niebezpieczeństwo

W 54. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Jimmy majstruje przy samochodzie Pedra i Nelsona. Emisja w poniedziałek 19 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Jimmy zgadza się wykonać zlecenie Ernesta w zamian za bardzo hojne wynagrodzenie. Mónica pragnie zostać matką, ale Horacio nie chce mieć kolejnego dziecka, gdyż uważa, że jest za stary. Andrea jest zaintrygowana wiadomościami od Nelsona. Pragnie poznać ich nadawcę. Samuel nie chce wiązać się z Rosą, ponieważ jej nie kocha. Jimmy uprzedza Modesta, że wokół warsztatu Nelsona kręci się policja. Modesto postanawia odłożyć na później swój plan zemsty na Rosie i Samuelu.

Ernesto wymawia Elenie, że jego matka spaliła wszystkie rodzinne zdjęcia za wyjątkiem dwóch. Gina i Pedro spotykają Elenę i Nicolasa. Chłopiec zauważa, że Gina jest w ciąży i pyta o imię, jakie planują dać dziecku. Agustín próbuje nakłonić Nelsona do umówienia się na randkę z Andreą. Elena zabiera syna na spotkanie z babcią. W trakcie rozmowy Isabel wspomina o podróży Ernesta do Kanady i jego zamiłowaniu do pływania.

Jimmy planuje pokrzyżować plany Pedra. Chce rozregulować hamulce w samochodzie, który Pedro i Nelson planują wystawić na konkurs. Liczy na to, że Pedro się zabije, gdy zechce przetestować prędkość samochodu. Mónica odkrywa, że jest w ciąży z Horaciem. Nie wie, jak wyznać prawdę narzeczonemu. Gina wyznaje miłość Pedrowi. On zapomina się i wymawia imię Eleny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.