„Z miłości do dziecka” – Odcinek 56: Podsłuchana wiadomość

W 56. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Nelson odkrywa, że Gina oszukuje Pedra. Emisja w środę 21 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Pedro pomaga Jimmy’emu wydostać się spod samochodu, który go przygniótł i wzywa karetkę. Mónica wyprowadza się od Horacia. Domingo wstrzykuje sobie zbyt dużą dawkę insuliny. Ernesto obwinia Elenę o zniszczenie ich rodziny. Jimmy zostaje przewieziony do szpitala. Pedro cały czas jest przy nim. Elena pociesza ojca, zrozpaczonego po odejściu Moniki. Gina przyjeżdża do szpitala, w którym są Pedro i Jimmy. Odbiera telefon Jimmy’ego, gdy dzwoni Ernesto.

Komendant Robles prosi Inés o zdobycie dokumentów przyjęcia Isabel do domu opieki. Ernesto podejrzewa, że żona wciąż jest mu niewierna i ukradkiem spotyka się z kochankiem. Lekarz informuje Pedra, że operacja Jimmy’ego zakończyła się powodzeniem, jednak pacjent prawdopodobnie nie odzyska władzy w nogach. Horacio poznaje Samuela. Gabriela przedstawia go jako swojego chłopaka. Gina oskarża Ernesta o próbę skrzywdzenia Pedra. Ernesto odpowiada jej groźbą.

Samuel otrzymuje szansę udziału w seminarium u Brionesa. Agustín i Gabriela namawiają Nelsona na randkę z Andreą. Stan Jimmy’ego się pogarsza. Horacio dowiaduje się, że Mónica wyjechała z miasta. Nelson i Andrea wpadają sobie w oko. Elena tęskni za Pedrem. Nelson odkrywa, że Pedro nie jest ojcem dziecka Giny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaComments

  1. Wiadomo jaka jest oglądalność i czy po “Z miłości do dziecka” będzie jakaś nowa telka?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.