„Z miłości do dziecka” – Odcinek 49: Prawdziwa miłość

W 49. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Agustín wyjawia Pedrowi, że jest zakochany w Ginie. Emisja w poniedziałek 12 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ester odwiedza Elenę, aby porozmawiać o Pedrze. Obie dochodzą do wniosku, że jest szantażowany przez Ernesta. Ernesto mówi synowi, że on i Elena zawsze będą razem. Agustín jest zły na Pedra, że igra z uczuciami Giny. Paulina zaprasza Nelsona na śniadanie, aby przeprosić go za wpadkę podczas randki. Komendant Robles przygarnia Inés pod swój dach. Nelson i Pedro szukają samochodu na konkurs. Rosa odkrywa, że Gna oszukuje Pedra, gdyż boi się przyznać przed wszystkimi, że urodzi dziecko Agustína.

Mariano ma pretensje do matki Refugio o wydalenie Inés z zakonu. Ester nie chce przyjąć do wiadomości, że Pedro ponownie oświadczył się Ginie, choć wcale jej nie kocha. Pedro i Gina informują Nelsona, że wezmą tylko cywilny ślub. Rosa obiecuje Ginie, że nie wyjawi jej sekretu. Komendant Robles odkrywa, że Miguel był złym chłopcem i wstydził się swojej matki. Paulina zasypia w trakcie jazdy i powoduje stłuczkę. Policja sądzi, że była pod wpływem środków odurzających i chce ją zatrzymać. Agustín wyznaje Pedrowi, że jest zakochany w Ginie i nie chce, by zrujnował jej życie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.