fot. Televisa

Pedro mówi Elenie, że ktoś podawał jej narkotyki bez jej wiedzy. Oboje podejrzewają, że to sprawka Ernesta. Gabriela broni Samuela, gdy matka po raz kolejny mówi o nim z pogardą. Komendant Robles odkrywa, że Margarita miała syna o imieniu Miguel. Trini wyjawia Elenie, że pod jej nieobecność Irene przymierzała jej ubranie, korzystała z jej perfum i udawała przed Nicolasem, że jest jego mamą. Elena nie przywiązuje do tego uwagi. Rosa radzi Agustínowi, żeby zapomniał o Ginie i znalazł sobie kobietę, która naprawdę go pokocha.

Pedro zgadza się wrócić do pracy u Nelsona. Inés podejrzewa, że Miguel jest tym „drugim”, o którym mówi Isabel. Ernesto obiecuje żonie, że zrobi wszystko, aby na nowo zdobyć jej miłość. Ona tymczasem zarzuca mu, że odurzał ją narkotykami. Ernesto okrywa, że Irene pomogła Elenie w spotkaniu się z Pedrem i wyrzuca ją z domu. Isabel wspomina, jak Miguel wprowadził się do niej po śmierci Margarity.

Elena postanawia przeprowadzić się do Andrei i zabrać ze sobą syna. Andrea nie wierzy w podejrzenia Eleny. Irene wyznaje Ernestowi swoje uczucia. Horacio traci przytomność podczas biegania w parku. Ernesto szantażuje Elenę. Ostrzega ją, że jeśli nie wróci do domu, odpowie przed sądem za narażenie życie Nicolasa i odbierze jej prawa do opieki nad synem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.