„Z miłości do dziecka” – Odcinek 39: Pocałunek

W 39. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Irene pomaga Elenie spotkać się z Pedrem. Emisja w piątek 26 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Irene planuje odbić męża siostrze. Domingo rezygnuje z pracy w warsztacie Nelsona. Nelson prosi Pedra, żeby wstawił się za nim u ojca. Gabriela wyjaśnia Samuelowi, że Ernesto nie ma żadnej rodziny, dlatego będzie zażarcie walczył o zatrzymanie przy sobie Eleny. Lekarz uspokaja Elenę, że wkrótce odzyska wszystkie wspomnienia. Agustín proponuje Nelsonowi, żeby skusił Dominga do powrotu podwyżką pensji.

Nelson postanawia napisać list miłosny do Ester, a następnie go spalić, ale zapomina o tym ostatnim. Gabriela przypomina Elenie, że planowała rozwieść się z mężem dla Pedra. Pedro podejrzewa, że to Ernesto podawał żonie narkotyki. Elena opuszcza szpital. Ernesto prosi Irene, żeby została jeszcze kilka dni i zajęła się Eleną. Domingo zgadza się wrócić do pracy. Elena dzwoni do Pedra, żeby powiedzieć mu, że wie kim jest. Andrea i Alma zostają zatrzymane przez policję za handlowanie na ulicy bez zezwolenia. Gabriela ratuje je z opresji.

Ernesto dowiaduje się, że Jimmy pracuje w tym samym warsztacie do Pedro. Postanawia wykorzystać ten fakt przeciwko rywalowi. Trini pyta Elenę o tabletki znalezione w jej ubraniu. List Nelsona trafia do rąk Ester. Irene organizuje spotkanie Eleny z Pedrą. Para wita się namiętnym pocałunkiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.