„Rubí” – Odcinek 20: Pożegnanie

W 20. odcinku serialu „Rubí”: Héctor żegna się z Maribel i Alejandrem i odbiera sobie życie. Emisja w piątek 26 marca 2021 o godz. 13.55.

Książe Eduardo uprzedza Rubí, że jeśli chce aspirować do roli jego narzeczonej, musi uporządkować swoje życie. Alejandro próbuje się wytłumaczyć Sonii ze zdrady, ale ona nie chce go słuchać. Pragnie o nim zapomnieć i nigdy więcej go nie widzieć. Héctor przychodzi do Maribel, aby prosić ją przebaczenie. Życzy jej, żeby znalazła mężczyznę, który będzie potrafił ją docenić. Rubí wyśmiewa fundację prowadzoną przez Maribel. Nie chce podać jej dłoni na pojednanie i odchodzi obrażona.

Arturo odwiedza Cayetana, aby powiedzieć mu, że nie zostawi go bez pomocy. Cayetano mówi mu, że wie o jego zainteresowaniu Cristiną. Héctor odwiedza Alejandra w jego gabinecie, aby się z nim pożegnać. Dziękuje mu za przyjaźń oraz pomoc dla jego rodziców. Następnie udaje się na szrot, oblewa swój samochód benzyną, wsiada do niego i rozpala ogień. Lucas prosi japońskiego biznesmena, aby użył swoich metod i zmusił Rubí do wywiązania się z umowy.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.