„Z miłości do dziecka” – Odcinek 35: Wypadek

W 35. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Ernesto wmawia Trini, że Elena jest uzależniona od narkotyków. Emisja w poniedziałek 22 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena wybucha gniewem na widok zdjęcia i wiadomości wysłanych przez Ernesta. Sądzi, że Pedro nie ma do niej zaufania. Horacio zaprasza Dominga na mecz piłki nożnej. Domingo ma okazję dzielić radość z pasji do futbolu z wnukiem, który także zasiada na trybunie w towarzystwie Horacia. Ester widzi męża i wnuka w telewizji. Po jego powrocie oznajmia, że musi sprowadzić jej wnuka, jeśli chce otrzymać przebaczenie.

Bliscy Eleny są zaniepokojeni jej zachowaniem. Kobieta jest ciągle śpiąca i podenerwowana. Ona sama jest zdezorientowana. Trini znajduje narkotyki pośród rzeczy Eleny. Ernesto wmawia służącej, że jego żona się uzależniła. Andrea postanawia zainwestować pieniądze wykradzione Horaciowi. Pedro nie wie, co myśleć o zachowaniu Eleny. Kobieta proponuje mu kolejne spotkanie. W trakcie jazdy samochodem ona i Nico mają wypadek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.