„Rubí” – Odcinek 17: Groźba

W 17. odcinku serialu „Rubí”: Héctori grozi Rubí. Alejandro i Sonia zaręczają się. Emisja we wtorek 23 marca 2021 o godz. 13.55.

Rubí poznaje księcia Eduarda. Książe insynuuje jej, że mogłaby zostać księżniczką, albowiem nie wybrał jeszcze żadnej kobiety. Héctor usiłuje zmusić Rubí do wycofania pozwu o rozwód. Grozi, że zabije Lucasa, jeśli tego nie zrobi. Książe Eduardo proponuje Rubí, aby towarzyszyła mu w podróży do Hiszpanii. Komendant Medina uprzedza Hectora, że Rubí chce dodatkowo pozwać go o włamanie i grożenie śmiercią. Jest gotowa go pogrążyć, jeśli nie odda jej całego swojego majątku. Héctor włamuje się do posiadłości Lucasa, żeby rozmówić się z Rubí.

Alejandro oświadcza się Sonii i zostaje przyjęty. Para wznosi toast za swój przyszły ślub i rodzinę, którą niebawem założą. Arturo wyznaje żonie, że kocha ją jak siostrę, nie jak kobietę. Maribel proponuje im, żeby się rozwiedli, ale Rosa nie dopuszcza do siebie tej myśli. Rubí sądzi, że Lucas kocha ją jak przedmiot ze swojej kolekcji. Przyznaje się Loretowi, że nie jest w nim zakochana. Loreto wyjawia jej, że Alejandro i Sonia planują ślub. Arturo obiecuje Cristinie, że pomoże Cayetanowi w odzyskaniu wolności. Rubí przychodzi do Carmen i Cristiny z grupą mariachi. Pragnie w ten sposób pożegnać matkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.