„Rubí” – Odcinek 16: Sonia spodziewa się dziecka

W 16. odcinku serialu „Rubí”: Sonia wyznaje Alejandrowi, że jest w ciąży. Rubí nie może się pogodzić ze śmiercią matki. Emisja w poniedziałek 22 marca 2021 o godz. 13.55.

Maribel i Alejandro spotykają się na prezentacji fundacji. Dziennikarka dokucza Maribel, zadając jej niedyskretne pytanie o jej relacje z Hectorem i Rubí. Cristina i Fernandita odwiedzają Cayetana w zakładzie karnym. Mężczyzna cieszy się ze spotkania z rodziną. Sonia umawia się z Alejandrem w restauracji. Pragnie podzielić się wiadomością o ciąży, ale Alejandro się nie pojawia. Obawia się, że wystawił ją z powodu Rubí. Ángela przypomina jej, że wciąż może z nim zerwać, a ciąża nie powinna ją powstrzymywać.

Alejandro przeprasza Sonię i obiecuje, że nigdy więcej nie wspomni o Rubí. Jest szczęśliwy z wiadomości, że zostanie ojcem. Komendant Espinoza składa wizytę Hectorowi w jego biurze, aby oznajmić mu, że został pozwany przez żonę za znęcanie się, porwanie i torturowanie. Héctor podejrzewa, że za wszystkim stoi Lucas. Rubí rozpacza po śmierci matki. Lucas namawia ją, żeby wzięła się w garść i zaprezentowała z najlepszej strony podczas wieczornego przyjęcia, w którym wezmą udział ważne osobistości, w tym książę Eduardo z Hiszpanii.

Współcześnie. Boris znajduje w walizce Carli pistolet z amunicją. Opróżnia magazynek i odstawia broń z powrotem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.