Ruszyły zdjęcia do serialu “La embajada”

Hiszpańska telewizja Antena 3 przygotowuje trzymający w napięciu serial pt. “La embajada” z Belén Rueda i Ablem Flokiem w rolach głównych.

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu produkcji Bambú Producciones dla hiszpańskiej telewizji Antena 3. “La embajada” (tłum. Ambasada) ma być thrillerem opowiadającym o moralności i prawdziwej cenie człowieka, polityce i korupcji, pożądaniu i niewierności. Scenariusz stworzył duet Ramón Campos i Gema R. Neira, autorzy takich seriali jak “Gran reserva”, “Gran Hotel” czy “Velvet”. Reżyserami są Carlos Sedes (“Gran Hotel”) i Eduardo Chapero Jackson. Zdjęcia powstają w Madrycie i Bangkoku.

Do udziału w projekcie zatrudniono doborową śmietankę aktorów: Belén Rueda (“Sierociniec”, “Oczy Julii”, serial “Cenie Calendy”), Abel Folk (“Vicky Cristina Barcelona”), Carlos Bardem (“Cela 211”, “Escobar: Historia nieznana”), Raúl Arévalo (“Stare grzechy mają długie cienie”), Amaia Salamanca (serial “Gran Hotel”), Chino Darín (serial “Historia de un clan”), Maxi Iglesias (“Asesinos inocentes”, serial “Velvet”) oraz Megan Montaner (serial “Sekret”).

Bohaterem serialu jest Luis Salinas (Folk), nowy ambasador Hiszpanii w Tajlandii, który właśnie przenosi się wraz z całą rodziną do Bangkoku. Mężczyzna obiera sobie za cel wytępienie korupcji z ambasady. Nie spodziewa się, że podróż okaże się początkiem końca jego rodziny. Tuż po przyjeździe jego żona Claudia (Rueda) wdaje się w romans z młodym sekretarzem swojego męża (Darín), zaś ich jedyna córka (w tej roli Úrsula Corberó) zakochuje się w największym wrogu swojego ojca. Wkrótce życie Luisa i Claudii zamieni się bombę z opóźnionym zapłonem…Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.