„W sercu oceanu” – Odcinek 3

Pirat Bonpere ulega Mencíi i obiecuje nie dotykać jej dziewczyn. Nie odpuszcza natomiast zrewidowania okrętu i kradzieży dóbr. Kilku nieposłusznych

Pirat Bonpere ulega Mencíi i obiecuje nie dotykać jej dziewczyn. Nie odpuszcza natomiast zrewidowania okrętu i kradzieży dóbr. Kilku nieposłusznych kapitanowi piratów próbuje zgwałcić Maríę. Mencía jest gotowa wysadzić oba statki, jeśli to będzie konieczne, aby nie dopuścić do gwałtu.

Salazar jest dumny z odwagi załogi oraz sprytu Mencíi. Jednakże, kontynuowanie podróży wiąże się z ogromnym ryzykiem, albowiem piraci zniszczyli im narzędzia do nawigacji.

Statek zostaje przycumowany do portu afrykańskiej zatoki przez kilka kolejnych miesięcy. Tymczasem marynarze zajmują się jego naprawą, a panny szukają sposobu na zabicie czasu.

Po zakończeniu pracy, ekspedycja jest gotowa do kontynuowania podróży. Mijają kolejne dwa miesiące, a statek wciąż dryfuje po oceanie. Zaczyna brakować świeżej żywności i lekarstw. Załoga zaczyna chorować na szkorbut i pojawiają się pierwsze zgony. Na statku brakuje worków do schowania zmarłych. Mencía szuka pocieszenia w ramionach kapitana. Na szczęście, kilka dni później docierają do lądu. Na twarzach członków załogi maluje się szczęście i jedyną niezadowoloną z tego faktu jest Mencía.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 6 listopada o godz. 19:25 w AXN White.

“W sercu oceanu” (El corazón del océano), serial, Hiszpania 2012; Reżyseria: Pablo Barrera, Guillermo Fernández Groizard; Występują: Hugo Silva, Ingrid Rubio, Clara Lago, Álvaro Cervantes, Víctor Clavijo, Daniel Holguín, Ferrán Vilajosana, María Cantuel; Strona: www.novela.pl/w-sercu-oceanu.

[tabs tab1=”Galeria”]
[tab id=1]


[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.