„W obronie honoru” – Odcinek 6: Siostry Junco próbują zatrzymać Soledad

W 6. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Siostry Junco nie zgadzają się z decyzją Soledad o opuszczeniu rancza. Emisja 26 maja 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Sofía nie potrafi przestać rozmyślać o Arturze. Cayetana mianuje Leonarda nowym zarządcą stadniny Junco. Felipe sprzeciwia się jej decyzji, gdyż uważa, że to stanowisko powinna zająć Sofía. Irina zastawia pułapkę na Samuela i oboje zabawiają się w bajorku. Muszą się jednak ukryć, gdy na horyzoncie pojawia się Andrea. Cayetana uprzedza Fernándeza, że zamierza go pozwać. On nagrywa ich rozmowę. Leonardo mówi Isadorze, że nie może dotknąć Sofíi.

Arturo wyznaje Sofíi, że próbuje wybić ją sobie z głowy. Jednakże gdy ta spada z konia, on pierwszy przybiega jej na ratunek. Felipe dowiaduje się o planach odejścia Soledad z rancza. Irina wypytuje Flavia o Samuela. Arturo obwinia się o śmierć jedynej siostry. Leonardo ostrzega Sofíę, by nie zbliżała się do innych mężczyzn.

Siostry Junco błagają Soledad, żeby je nie opuszczała. Sofía próbuje nakłonić kobietę do zmiany zdania, powołując się na wolę swojego zmarłego ojca. Patricia uprzedza Fernándeza o spotkaniu Valverde i Ulisesa w klubie. Flavio sugeruje Samuelowi, że najlepszym sposobem na pomszczenie Almy jest rozkochanie sióstr Junco.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.