Nadchodzi dzień ślubu Iriny. Zjeżdżają się wszyscy zaproszeni goście. Felipe odmawia oddania ręki wnuczki mężczyźnie, który nie zapewni jej szczęścia. Pablo opowiada Verónice o tym, co spotkało Sofíę i Artura. Cayetana robi się zazdrosna na widok Fernándeza w towarzystwie dziennikarki. Irina jest zrozpaczona. Wzywa Flavia. On namawia ją, żeby nie wychodziła za mąż. Wtedy ona wyznaje mu miłość oraz oznajmia, że podczas ślubu wyobrazi sobie, że to on jest panem młodym.

Leonardo zaskakuje Sofíę niespodziewaną wizytą w szpitalu. Felipe nie rozumie, dlaczego Irina kontynuuje farsę, która przysporzy jej tylko cierpienia. Verónica i Pablo postanawiają odwiedzić Sofíę w szpitalu. Flavio przyjeżdża konno w miejsce, w którym odbywa się ceremonia ślubna i przerywa ją. Irina prosi Daría o przebaczenie, po czym wręcza matce bukiet kwiatów i odjeżdża z Flaviem.

Juana jest zdumiona podobieństwem Veróniki do Almy. Cayetana szuka Iriny na ranczu Neny. Samuel rzuca się z pięściami na Ulisesa, gdy widzi go obejmującego Patricię. Férnandez informuje Sofíę, Verónikę i Artura, że Flavio porwał Irinę ze ślubu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.