„W obronie honoru” – Odcinek 53: Plan Cayetany

W 53. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana zamyka Irinę w piwnicy. Sofía rozmawia z Fernándezem o wypadku. Emisja 30 lipca 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Fernández uświadamia Sofíę i Artura, że Cayetana jak opętana szuka Iriny i Flavia. Verónica dowiaduje się, że Pablo wiedział o romansie Iriny z Flaviem i ma do niego żal o to, że nie podzielił się z nią odkryciem. Arturo podejmuje nieudaną próbę zlokalizowania brata. Sofía wyznaje Soledad, że chce, by Leonardo trzymał się jak najdalej od jej rodziny. Cayetana odnajduje córkę w dzielnicy, w której mieszka Flavio. Wzywa swoich ludzi, żeby siłą wyrwać Irinę z rąk jej kochanka.

Miranda zakazuje Verónice utrzymywania relacji z braćmi Rey, jednak ona nie zgadza się na to, by ktoś inny dobierał za nią przyjaciół. Cayetana ściąga Irinę z powrotem na ranczo i publicznie uderza ją. Irina wykrzykuje matce prosto w twarz, że kocha Flavia i dlatego nie wyjdzie za mąż za Daría. Cayetana zamyka córkę w piwnicy. Verónica wypytuje Flavia o to, dlaczego porwał Irinę. On wtajemnicza ją w umowę zawartą między dziewczyną a Daríem.

Sofía planuje udobruchać matkę, żeby darowała karę Irinie. Leonardo zbliża się coraz bardziej do Cayetany, co nie umyka uwadze Andrei. Darío czyni wyrzuty Irinie z powodu niedotrzymanego słowa. Proponuje jej, żeby dalej udawali parę. Patricia ponownie wpada w pułapkę Ulisesa. Samuel nakrywa ich razem. Sofía mówi Fernándezowi, że jej zdaniem ktoś zaaranżował wszystko tak, by wyglądało, że ona i Arturo ulegli wypadkowi. Juana wyznaje Flaviowi i Arturowi, że Verónica mogłaby być ich siostrą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.