Samuel nie przyjmuje porad miłosnych od Flavia. Beatriz proponuje Arturowi, żeby zajął się ranczem podczas jej nieobecności. Mija jakiś czas. Sofía wiedzie szczęśliwe życie u boku Artura, natomiast Andrea dalej drze koty z Samuelem. Flavio po raz ostatni proponuje Irinie, żeby uciekli razem.

Figueredo próbuje wykorzystać Patricię. Ona broni się przed nim, by następnie porzucić go leżącego na podłodze i wykrwawiającego się. Dzwoni do Samuela, lecz on nie odbiera. Wzywa na pomoc Ulisesa, który obiecuje przybyć jej na pomoc. Matilde i Eleazar złoszczą się na wieść, że leczenie Beatriz w Europie przynosi pozytywne rezultaty. Eleazar usiłuje zabić Nenę. Cayetana zatrzymuje Irinę, gdy ta próbuje wymknąć się z domu. Beatriz podupada na zdrowiu. Lekarze próbują ustabilizować jej stan.

Arturo i Sofía mają wypadek drogowy spowodowany usterką hamulców. Cayetana budzi się z przeczuciem, że coś złego spotkało jej córkę. Sofía odzyskuje przytomność po wypadku, ale krwawi. Arturo obawia się, że straci dziecko. Isadora dowiaduje się, że Arturo wyszedł cało z wypadku. Lekarz zapewnia Sofíę i Artura, że ich dziecku nic nie zagraża. Ponadto informuje ich, że zostaną rodzicami chłopca. Sofía prosi Pabla, żeby nie mówił nikomu na ranczo o wypadku. Soledad zwraca się z pretensjami do Cayetany o to, że Sofía nie będzie obecna na ślubie siostry.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoru


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.