„W obronie honoru” – Odcinek 14: Leonardo mierzy z broni do Artura

W 14. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Leonardo bierze Artura na muszkę. Pablo ma wypadek na rodeo. Emisja 7 czerwca 2021 o godz. 17:45 w Novelas+.

Leonardo szantażuje Sofíę dokumentem, który podważa reputację jej ojca. Juana wypytuje Artura o jego nową miłość. On zdradza jej, że jest nią Sofía. Samuel odmawia przyjęcia stypendium od Beatriz. Beatriz skrada mu pocałunek. Andrea jest tego świadkiem i później ubliża Samuelowi, czym daje wyraz swojej zazdrości. Candela ostrzega Patricię przed konsekwencjami jej romansu z Samuelem. Beatriz mówi Eleazarowi, że Samuel odrzucił jej propozycję i tym samym udowodnił jej, że nie jest chciwy.

Leonardo obwinia Felipe o stłuczenie porcelany. Ten broni się przed Cayetaną, ale ona mu nie wierzy. Arturo wybucha ze złości na wieść o powrocie Leonarda na ranczo. Rozpoczynają się zawody rodeo ku czci Ignacia. Soledad po raz pierwszy słyszy głos swojej córki Veróniki. Sofía wspomina Arturowi o szantażu Leonarda. Leonardo majsterkuje przy siodle Pabla, żeby ten przegrał zawody. Pablo ulega wypadkowi. Arturo staje do konkursu i wygrywa go. Rozwścieczony Leonardo sięga po broń i przymierza się do zabicia Artura.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.