„Prześladowana” – Odcinek 29: Pogróżki

W 29. odcinku telenoweli „Prześladowana”: Yesenia trafia do szpitala. Liliana jest szantażowana. Emisja 7 czerwca 2021 o godz. 15.00 w Novelas+.

Siostra Amparo podpytuje Daniela o Olegaria Marrero. Siostrzeniec mówi jej o prawdziwej działalności „Diabła” i prosi, żeby nie przyjmowała od niego żadnej pomocy finansowej. Radamés wpada w szał, widząc Pabla wśród ochroniarzy wspólnika. Gastón ogląda wideo, na którym Liliana zabija policjanta. Postanawia je wykorzystać, żeby odkuć się finansowo. Prosi o pomoc Roque. Po upadku ze schodów Yesenia trafia do szpitala. Kiedy „Diabeł” przychodzi ją odwiedzić widzi Luchę całującą się z Danielem. Wściekły po utracie dziecka konfrontuje się z pielęgniarką.

Liliana płaci Eusebii za milczenie. Siostra Amparo oddaje Olegario czeki, które dostała od niego na wsparcie placówki. Helena i Consuelo kłócą się z matką, która jest zdania, że wybrała najlepszych mężów dla swoich córek. Adriana i Abel idą zrobić sobie badania kontrolne przed ślubem. Przyjmuje ich nowy lekarz, dr Mallorca. Podczas wizyty Abela lekarz wyznaje mu prawdę o sobie – jest gejem. Vicky znajduje przybitą matkę. Wpada na pomysł, jak poprawić jej humor. Po dyskusji z Olegario siostra Amparo podupada na zdrowiu. Liliana otrzymuje telefon, który wytrąca ją z równowagi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/przesladowanaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.