„Prześladowana” – Odcinek 28: Oficjalna narzeczona

W 28. odcinku telenoweli „Prześladowana”: Daniel przedstawia Lucíę jako swoją narzeczoną. Emisja 4 czerwca 2021 o godz. 15.00 w Novelas+.

Po wyjaśnieniu spraw z córką i Danielem Ignacio znika z domu. Lucha podejrzewa, że poszedł pogodzić się z żoną. Szczęśliwa Fernanda wraca do domu. Daniel wyznaje Helenie, że jej mąż ma powiązania z mafią narkotykową, która zaplanowała zabójstwo jego brata. Olegario wtajemnicza Anselma w swój plan zdobycia Lucíi Durán. Liliana wpada w furię na wieść, że matka wróciła do domu. Roque wykrada z domu Deyaniry maskotkę z pamięcią USB. Następnie wraca do domu Gastóna, żeby pogodzić się z kochanką. Memin śledzi go, chcąc odzyskać pluszaka Roxany. „Diabeł” wraca do mieszkania. Kiedy nie zastaje w nim Liliany, pociesza się w ramionach Yesenii.

Liliana jedzie po matkę. Na miejscu spotyka Luchę z Danielem. Nie szczędzi siostrze przykrych słów, Helena staje w obronie Lucíi. Również Ignacio staje po stronie Luchy. Carlos rozmawia z narzeczoną przyjaciela o śmierci Cesara. Oboje podejrzewają, że za wszystkim stoi Olegario. Tymczasem on ponownie stara się przekonać siostrę Amparo, żeby przyjęła jego pomoc finansową. Liliana realizuje plan pozbycia się rywalki.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/przesladowanaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.