„Za głosem serca” (Vai na fé) – Odcinek 9: Trasa koncertowa

W 9. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Carlão nie zgadza się na wyjazd Sol w trasę. Emisja 26 października 2023 o godz. 14.25 w TTV.

Theo zamyka się z Sol w windzie i próbuje ją uwieść. Na szczęście kobiecie udaje się od niego uwolnić. Carlão, który jest w pobliżu, daje nauczkę natrętowi. Jenifer i Otávio całują się w kinie. Theo otrzymuje ważną nominację do nagrody. Carlão robi się zazdrosny, gdy widzi żonę tańczącą z Luim. Fede namawia Guigę na powrót do domu.

Dora radzi Lumiar, żeby powiedziała Benowi, że z nim nie pojedzie. Wilma oznajmia zespołowi, że za miesiąc wyruszą w trasę po stanie Bahía. Carlão nie zgadza się na wyjazd żony. Sol jest smutno, gdy słyszy, co naprawdę myśli jej mąż. Duda ucieka ze szkoły po kłótni z kolegą. Luis, Sol i Ivy kręcą spot promujący trasę koncertową. Po powrocie do domu Sol zauważa zniknięcie córki. Ktoś śledzi Dudę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/vai-na-fe-za-glosem-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.