„Triumf miłości” – Odcinek 44: Niespodziewana ciąża

W 44. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Jimena odkrywa, że jest w ciąży. Emisja 27 października 2023 o godz. 19.15 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Maximiliano mówi Fabianowi, że Naty próbowała odebrać sobie życie. Jimena nalega, by Victoria natychmiast zwolniła Maríę Desamparadę. Victoria obiecuje, że zrobi to po powrocie z pokazu w Miami i radzi Jimenie, by przez ten czas przekonała do siebie Maximiliana. Napo i Cruz żądają, by Linda przestała zwodzić Juanjo i czym prędzej zerwała zaręczyny.

Padilla każe Victorii zapomnieć o swojej córce i dać spokój Juanowi Pablo. Victoria nie zważa na jego groźby i jedzie do domu Bernardy. Pokazuje jej zdjęcie Rosalii i Gonzala i zapowiada, że Juan Pablo pozna jej straszną tajemnicę, jeśli Bernarda będzie utrudniać jej zabranie do siebie Maríi Magdaleny. Bernarda chce wiedzieć, kto ją zdradził. Fausto rzuca podejrzenia na Alarcona, który odwiedza Maríę Magdalenę. Bernarda każe im zamknąć Maríę Magdalenę. Fausto zapowiada Evie, że pewnego dnia Bernarda zapłaci za całe zło jakie wyrządziła.

Linda wyznaje Naty, że po powrocie z wyjazdu z Osvaldem, pomówi z Juanjo. Jimena spodziewa się dziecka Guillerma. Kochanek zapowiada, że nie ma zamiaru się z nią żenić ani uznawać dziecka. Victoria dzwoni do męża. Odbiera Linda i informuje ją, że Osvaldo jest zajęty. Victoria dzwoni do studia. Guillermo mówi jej, że Osvaldo nie pojawił się dziś w pracy.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.