„Sześć sióstr” – Odcinek 266: Ucieczki

W 266. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Blanca prosi męża o unieważnienie małżeństwa. Emisja 26 października 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Adela dowiaduje się, że Marina odmówiła udziału w konferencji zorganizowanej w celu podniesienia świadomości kobiet na temat raka piersi. Blanca prosi Cristobala o zorganizowanie konferencji, a lekarz z radością się zgadza. W Arganzuela w swoim domu Celia ukrywa Elisę. Dziewczynka nie wyjechała do Niemiec, czekając na ponowne spotkanie z José Maríą. W domu Silvy Rosala odkrywa, że Beatriz utrzymuje stosunki z don Luisem i choć ten każe jej zachować dyskrecję, kobieta nie ma innego wyjścia, jak tylko powiedzieć o tym Salvadorowi, co powoduje duże napięcie w domu. Po złych doświadczeniach z don Ricardo Germán interesuje się propozycją biznesu, który przedstawił mu nieznajomy i który obiecuje wiele korzyści. Blanca naciska na Rodolfo, aby pozwolił jej na unieważnienie małżeństwa, by mogła rozpocząć nowe życie z Cristobalem.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.