„Trzy razy Ana” – Odcinek 110: Ana Lucía poznaje Ernestinę

W 110. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ernestina poznaje Anę Lucíę. Ana Leticia oszukuje Anę Laurę. Emisja 9 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Viridiana zapewnia Anę Lucíę, że Soledad żyła w ciągłej obawie, że prawda wyjdzie na jaw, ale to nie przeszkadzało jej kochać jej i troszczyć się o nią. Oświadcza, że bardzo ją podziwia i chciałaby jej pomóc. Ana Lucía wyznaje, że nie potrafi wybaczyć Soledad, ale także uważa, że powinna odzyskać wolność. Rodrigo uświadamia Marcela, że wspólnie z Alfredem starali się zapewnić mu opiekę, dlatego po wypadku, kiedy zapadł w śpiączkę i trafił pod opiekę Remedios, postanowił uśmiercić go dla reszty świata. Nie wiedział jednak, kto stoi na czele organizacji aż do teraz, gdy dowiedział się tego z dokumentów. I jest równie zdumiony odkryciem, że chodzi o Facunda.

Valentín zabiera Anę Laurę na spotkanie z Aną Lucíą. Dziewczyna nie podejrzewa, że to Ana Leticia odgrywa rolę jej zaginionej siostry, a wszytko po to, by nastawić ją przeciwko Ramirowi. Tymczasem prawdziwa Ana Lucía poznaje swoją babcię. Ernestina jest wzruszona spotkaniem z wnuczką. Choć Ana Lucia prosi ją, żeby dały sobie czas na lepsze poznanie, kobieta deklaruje, że zawsze będzie ją kochała i na pewno się nią nie rozczaruje. Facundo próbuje zmanipulować Leonor, żeby pomogła mu odciągnąć Anę Leticię od zamiaru rozwiedzenia się z Marcelem, ale ona nie daje się przeciągnąć na jego stronę. Ana Leticia w przebraniu Any Lucíi wyjawia Anie Laurze, że jest kochanką Marcela.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.