„Sekret” – Odcinek 88

Virtudes nie chce opuszczać Puente Viejo. Uważa, że Sebastián nie powinien opuszczać ojca, ani siostry w takim momencie. Kiedy w

Virtudes nie chce opuszczać Puente Viejo. Uważa, że Sebastián nie powinien opuszczać ojca, ani siostry w takim momencie. Kiedy w końcu dochodzi do spotkania Virtudes z mężem, Sebastián traci nadzieję na to, że zatrzyma ją przy sobie.

Ramiro angażuje się do pomocy Emilii w prowadzeniu gospody. Pod nieobecność córki Raimundo uczy się na nowo wykonywać proste czynności. Juan i Soledad są rozczarowani, gdy okazuje się, że w całej okolicy nikt nie chce ich zatrudnić. Kiedy w końcu Juan otrzymuje szemraną propozycję zarobku, jest skłonny ją przyjąć.

Maximiliano nie przestaje naciskać na Tristana. Ostrzega go, że jeśli coś mu się stanie, w ciągu dwóch dni jego zeznanie trafi do odpowiednich rąk. Tristán widzi szansę na zdobycie pieniędzy w zyskach z przetwórni.

Francisca próbuje spoliczkować Mariana, gdy Rosario staje w jej obronie. Rozkazuje córce, by zostawiła ją sam na sam z panią Montenegro. Bezradny nad swoim losem Alberto zagląda do kieliszka. Żali się Emilii, że poniósł klęskę i nie udało mu się rozkochać w sobie Pepy. Postanawia zmienić taktykę i posiąść żonę siłą.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 20 stycznia o godz. 11:30 w TV Puls oraz o godz. 23:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.