“Sekret” – Odcinek 6

Pepę ogarnia strach. Przekonana, że postępuje niewłaściwie, odstępuje od zamiaru ucieczki z synem i wraca z powrotem do Casony. W

Pepę ogarnia strach. Przekonana, że postępuje niewłaściwie, odstępuje od zamiaru ucieczki z synem i wraca z powrotem do Casony. W majątku zostaje uznana za bohaterkę i zyskuje sobie przychylność Angustias. Wdzięczna matka zmienia swoje nastawienie do akuszerki. Jednak przybita całą sytuacją Pepa pozostaje obojętna na wyrazy podziękowania. Czuje się w potrzasku – z jednej strony pragnie odzyskać syna, choć wie, że to niemożliwe, a z drugiej nie potrafi przestać myśleć o Tristanie.

Soledad pragnie zaradzić problemom rodziny Castañeda i postanawia za wszelką zdobyć potrzebne pieniądze na lekarstwo dla ojca Juana.

Raimundowi udaje się ocalić ziemie. Podejrzewa, że nagła susza nie pojawiła się przypadkowo, lecz została wywołana przez jego największego wroga – Franciscę. Nie brakuje mu powodów, by utwierdzić się w swoim przekonaniu.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 8 września o godz. 14:30 w TV Puls oraz o godz. 22:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.