Po operacji Gregoria oznajmia rodzinie Franciski, że muszą uzbroić się w cierpliwość, żeby przekonać się o jej powodzeniu. Zaniepokojony zachowaniem siostry Tristán zwraca się do Olmo z prośbą o pomoc. Juan nie radzi sobie z Pardo, a nieobecność Enriquety dodatkowo wytrąca go z równowagi. Ludzie Pardo śledzą Marianę i mają wobec niej złe zamiary…

Severiano przychodzi do Alfonso i Emilii z adwokatem, by ich zastraszyć. Tristán otrzymuje propozycję biznesową dotyczącą jego zbiorów. Zawiadamia Sebastiana o ofercie konkurencji, przez co rozpętuje się kolejna awantura między przyjaciółmi. Gregoria sugeruje Tristanowi przewiezienie Franciski do Puente Viejo. On wyraża zgodę.

Don Anselmo ostrzega Pepę, by uważała na Calvario. Słowa księdza niepokoją akuszerkę, która zwierza się ze swoich obaw matce. Calvario śledzi Tristana i Pepę w nadziei, że usłyszy coś, co ich pogrąży. Pepa naskakuje na mniszkę z żądaniem, by zdradziła jej swój sekret.

Emisja 3 sierpnia godz. 10:40 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.