„Sekret” – Odcinek 236

Pomimo nacisków księdza Anselmo, Calvario nie zdradza swoich zamiarów wobec Pepy. Alfonso postanawia przemówić Severiano do rozsądku i umawia się

Pomimo nacisków księdza Anselmo, Calvario nie zdradza swoich zamiarów wobec Pepy. Alfonso postanawia przemówić Severiano do rozsądku i umawia się z nim na rozmowę. Pepa przyznaje się matce, że zaangażowała się w sprawę Efrena, żeby znaleźć dla siebie jakieś zajęcie. Calvario obwinia akuszerkę o to, że nastawiła Efrena przeciwko niej i żadne wyjaśnienia jej nie kontentują.

Pepa proponuje Tristanowi, żeby zabrał Efrena na spacer i pokazał go mieszkańcom Puente Viejo. Francisca próbuje kontrolować stosunki córki z Olmo. Pepa wyznaje Emilii, że ma nadzieję, iż Calvario nigdy nie dowie się o jej historii z Tristanem. Juan traci zaufanie do Enriquety. Do tego napiera na księdza, by w ciągu 48 godzin wydał zgodę na otwarcie kasyna.

Sebastián obraża Emilię i Alfonso za to, że odwrócili się do niego plecami. Raimundo prosi ich o przebaczenie w imieniu syna. Severiano zamierza dochodzić swoich praw ojcowskich.

Emisja 22 lipca godz. 10:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.