Pepa i Tristán rozmawiają o troskach, o jakie przyprawiają ich matki i znów się do siebie zbliżają. Olmo oznajmia Águedzie, że Soledad zgodziła się zostać jego narzeczoną. Pepa próbuje wpłynąć na brata, żeby zaakceptował przyjaźń matki z Raimundo, lecz on odmawia. Raimundo pociesza Águedę. Kobieta jest bliska wyznania mu swoich uczuć…

Sebastián opowiada Tristanowi swój plan: zamierza zastawić pod hipotekę gospodę i ziemie ojca. Aflonso nie zgadza się na tak ryzykowne posunięcie. Pepa przychodzi do Efrena, żeby zabrać go z jego nory i wprowadzić do Casony.

Calvario pisze w liście do don Fermína o zażyłych relacjach, jakie łączą Pepę i Tristana. Mniszka podejrzewa, że tych dwoje łączy coś więcej niż przyjaźń. Francisca grozi, że wyrzuci ją ze swojego domu, jeśli nie przestanie szpiegować jej rodziny. Dolores proponuje Soledad, żeby została jej wspólniczką w zakładzie krawieckim, ale ona wyśmiewa ten pomysł. Francisca i Efrén stają ze sobą twarzą w twarz.

Emisja 20 lipca godz. 10:40 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.