„Sekret” – Odcinek 177

Pepa przychodzi do Gregorii i oświadcza gotowość do pracy. Pani doktor nie chce jej oddać pod opiekę swoich pacjentów, gdyż

Pepa przychodzi do Gregorii i oświadcza gotowość do pracy. Pani doktor nie chce jej oddać pod opiekę swoich pacjentów, gdyż uważa, że nie jest zdolna się nimi zająć. Z pomocą akuszerce przychodzi Emilia. Wspólnie sporządzają listę ciężarnych kobiet i rozpowiadają w miasteczku, że Pepa wróciła do wykonywania zawodu.

Juan chce spłacić zaciągnięty dług u Pardo swoją pracą. Olmo zarzuca Soledad, że próbowała go oszukać i nie chce jej więcej widzieć. Kiedy Francisca dowiaduje się o tym, wpada w złość.

Tristán nie wierzy w cudowne ozdrowienie Pepy. Mężczyzna staje się powodem kłótni akuszerki z Gregorią. Alfonso w końcu dopina swego i demaskuje Severiano. Emilia jest zdruzgotana, gdy odkrywa prawdziwe intencje narzeczonego.

Emisja 28 kwietnia o godz. 9:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.