„Sekret” – Odcinek 174

Francisca odpiera zarzuty Pepy i wyrzuca ją z domu. Akuszerka uprzedza kobietę, że jej dni są policzone i nie stanie

Francisca odpiera zarzuty Pepy i wyrzuca ją z domu. Akuszerka uprzedza kobietę, że jej dni są policzone i nie stanie na przeszkodzie jej szczęściu z Tristanem. Francisca powtarza synowi pogróżki akuszerki. Tristán nie potrafi ukryć uśmiechu, gdy słyszy, że Pepa groziła jego matce, że za niego wyjdzie.

Pedro chce czym prędzej urosnąć o kilka centrum i zwiększa dawkę lekarstwa, które rzekomo ma mu w tym pomóc. Hipólito zgadza się wyjechać razem z rodzicami do Chafarinas. Plan Alfonso bierze w łeb, gdy okazuje się, że kobietą, z którą całował się Severiano była Emilia. Olmo i Soledad całują się po raz pierwszy. Francisca uprzedza córkę, że będzie musiała oddać się mężczyźnie, żeby ten całkowicie jej zaufał. Soledad zapewnia matkę, że dobrze wie, co ma zrobić.

Pardo odnajduje Juana i przychodzi z żądaniem pierwszej spłaty. Grozi, że jeśli nie zwróci mu pieniędzy, coś złego spotka jego rodzinę. Flora radzi Pepie, żeby w swoich dążeniach do zdemaskowania Franciski nie zapominała o własnym szczęściu. Akuszerka przyznaje jej rację i jest gotowa pogodzić się ze śmiercią syna. Udaje jej się także porozumieć z Tristanem, choć żadne z nich nie ma odwagi postawić kolejny krok.

Emisja 23 kwietnia o godz. 9:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.