„Sekret” – Odcinek 169

Wyjaśnienia Pepy nie przekonują Tristana, który przyznaje jej rację – muszą się rozstać. Gregoria pociesza przyjaciela. Tymczasem Pepa zwraca się

Wyjaśnienia Pepy nie przekonują Tristana, który przyznaje jej rację – muszą się rozstać. Gregoria pociesza przyjaciela. Tymczasem Pepa zwraca się do Emilii z prośbą o wsparcie finansowe. Przyjaciółka nie potrafi jej odmówić, nieświadoma prawdziwych intencji akuszerki. Wkrótce jednak odkrywa prawdę i zmienia zdanie.

Szczęście dopisuje Juanowi podczas pierwszego rozdania w grze. Sebastián odrzuca propozycję Olmo. Jego przyjaźń z Tristanem jest warta dużo więcej niż pieniądze. Emilia czyni wyrzuty Severiano, że przyjaźni się z Pardo po tym wszystkim, co im zrobił. Alfonso nie zamierza czekać, aż Emilia zmieni zdanie i uwierzy w to, co opowiedział o jej Severiano. Postanawia podzielić się swoją wiedzą z Raimundo.

Soledad spotyka Juana, gdy spaceruje z Olmo i nie potrafi nad sobą zapanować. Olmo dostrzega jej dziwne zachowanie. Soledad postanawia opowiedzieć mu o nieudanym małżeństwie z Castañedą. Pepa wykrada Matilde woreczek z grzybami halucynogennymi.

Emisja 16 kwietnia o godz. 9:55 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.