Tristán zjawia się w ostatniej chwili i wydziera Pepę z rąk brata. Carlos ucieka. Tristán zmusza akuszerkę, żeby złożyła mu obietnicę, że nie wniesie oskarżenia przeciwko Carlosowi. Chce w ten sposób uniknąć problemów z komendantem. Franscisca nie jest już tak łaska i jak tylko dowiaduje się o ataku Carlosa na akuszerkę, spieszy donieść o tym Sanzowi.

Juan obawia się odwetu ze strony Eloísy – kobieta złamała nogę w wypadku, za który ponosi odpowiedzialność. Tymczasem księżna okazuje mu wyrazy sympatii. Soledad nie ufa jej tylko dlatego, że przyjaźni się z jej matką. Eloísa proponuje Juanowi, żeby ją sportretował.

Emilia odkrywa, że ojciec ją oszukał i wcale nie odzyskał wzroku. Alberto oskarża żonę o flirtowanie z Tristanem. Angelina informuje ojca i rodzinę Mirañarów, że spodziewa się dziecka Hipólito. Między Sebastianem i Gerardo dochodzi do spięcia.

Materiały novela.pl / Fot. Antena 3

Emisja 4 lutego o godz. 10:30 w TV Puls oraz o godz. 23:30 w PULS 2.

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.